Zapraszamy na szkolenie skierowane do szeroko rozumianej branży turystycznej.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się sezonem turystycznym Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do szeroko rozumianej branży turystycznej. Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy pracowników płockiej branży okołoturystycznej dotyczącej obsługi gości z zewnątrz, tzn. udzielania im informacji praktycznych, jak i rekomendowania oraz promowania miejsc wartych odwiedzenia.

Aby Płock zapisał się dobrze w pamięci przyjezdnych, obok wysokiej jakości infrastruktury publicznej powinni oni spotkać się również z odpowiednią obsługą i pomocą ze strony osób mających bezpośredni kontakt z turystą odwiedzającym Płock.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Płocka LOT przewidziała w miesiącu  marcu trzy spotkania szkoleniowe w godzinach przedpołudniowych, podczas których to uczestnicy, w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników i pracowników obiektów muzealnych, odwiedzą Muzeum Mazowieckie – Secesja i X wieków Płocka, Muzeum Diecezjalne, Muzeum Żydów Mazowieckich Bazylikę Katedralną, Muzeum Art. Deco, oraz Centrum Informacji Turystycznej w Płocku. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają  zaświadczenia.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w tym przedsięwzięciu, podniesieniem kompetencji swoich pracowników, prosimy o wypełnienie załączonej karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej osobiście lub za pośrednictwem poczty do biura Płockiej LOT (Stary Rynek 8), bądź przesłanie mailowo na adres: biuro@turystykaplock.eu, do 1 marca br.

Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu 24 367 19 44.