Już w kwietniu po raz siódmy odbędzie się akcja „Płock za pół ceny”.

To będzie wyjątkowy weekend, podczas którego odkryjecie Płock, jego wyjątkową historię oraz bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową. To także doskonała okazja dla turystów i mieszkańców do przetestowania restauracji czy muzeów. Ponieważ wiele produktów czy usług będzie dostępnych z 50% rabatem. W akcji biorą udział restauracje, pizzerie, sklepy, obiekty noclegowe, salony kosmetyczne i spa oraz wiele innych punktów.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska promocyjnego miasta, które stanie na Starym Rynku u wylotu ulicy Grodzkiej, gdzie będzie można uzyskać informacje i materiały dotyczące akcji.

Aby być na bieżąco z informacjami o akcji, polub profil „Płock za pół ceny” na Facebooku. Znajdziesz tu wszystkich partnerów akcji. Tu też będzie na bieżąco relacjonowany cały przebieg promocyjnego weekendu.

Warto również zajrzeć na stronę www.plockzapolceny.pl

Zapraszamy do udziału w „Płocku za pół ceny” firmy i instytucje reprezentujące szeroko pojętą branżę gastronomiczną, rozrywkową, odzieżową, usługową, beauty, sportową, kulturalną, edukacyjną itp.

Udział w przedsięwzięciu jest doskonałą okazją do promocji swoich usług i przedstawienia swojej oferty wielu odbiorcom zarówno z Płocka, jak i turystom. Akcja jest szeroko promowana m.in. w radiu w różnych miastach, na billboardach, w social media i internecie.

Warunkiem przystąpienia do „Płocka za pół ceny” jest obniżenie ceny wybranego produktu czy usługi o 50%. Rabat nie musi obejmować całego asortymentu, tylko wyraźnie wybrane propozycje. Należy też wypełnić niezbędne dokumenty.

źródło: nowy.plock.eu/plock-za-pol-ceny/